Auto na minuty v Gdyni – jak si ho pronajmout?

Zuperla Premium WordPress Themes

Auto na minuty v Gdyni – jak si ho pronajmout?

Auto na minuty v Gdyni – jak si ho pronajmout? 2560 1632 admin

Gdyně je jedním z polských měst, kde je k dispozici služba carsharing. V rámci ní si řidiči mohou pronajmout auta na minuty. Toto řešení je užitečné v mnoha situacích – rádi ho využívají soukromí i firemní klienti.

Pronájem auta na minutu – kdy se to vyplatí?

Minutový pronájem aut v Gdyni je služba oblíbená mezi lidmi, kteří oceňují pohodlí při cestování po městě. Auto poskytuje nesrovnatelně větší pohodlí než přeplněná veřejná doprava. Auto na minuty je ideální volbou pro řidiče, kteří občas usedají za volant nebo z různých důvodů nemají k dispozici vlastní vozidlo.

Auto na minuty – jak ho používat?

Půjčování aut po minutách je velmi moderní dopravní služba, která je plně podporována aplikací pro chytré telefony. Je třeba ji stáhnout z webových stránek PANEK CarSharing, nainstalovat do telefonu a zaregistrovat. K zaplacení služby potřebujete platný řidičský průkaz a kreditní kartu. Jakmile obdržíte potvrzení o vytvoření zákaznického účtu, můžete začít službu používat. Součástí aplikace je mobilní mapa s dostupnými vozidly. Používá se také k otevření vozidla a ukončení pronájmu, přičemž je nutné ponechat vozidlo v prostoru pronájmu na veřejně přístupném místě. Pomocí mobilní mapy můžete také nahlásit případné poškození vozidla.

Auto na minuty – proč se to vyplatí?

Existuje mnoho důvodů, proč si na chvíli pronajmout auto. Gdyně je velmi velké město – aut je tu každým rokem více a více. Jedno sdílené vozidlo přitom dokáže nahradit několik osobních automobilů, což přispívá ke snížení intenzity dopravy a množství výfukových plynů. Řidič platí pouze za vzdálenost ujetou za určitý čas. Nemusí platit za tankování, pojištění ani servis – pravidla pronájmu jsou atraktivní a velmi jasná, ale vždy je třeba si přečíst předpisy půjčovny.