Použijte lepicí pásku zajímavým způsobem!

Použijte lepicí pásku zajímavým způsobem!

Použijte lepicí pásku zajímavým způsobem! 1600 1110 admin

Všichni máme na stole nebo v komodě nádobu s lepicí páskou, protože nikdy nevíme, k čemu se tato drobnost dá použít. Nebudeme se věnovat tak samozřejmým činnostem, jako je lepení nebo lepení, ale pokusíme se popsat, jak lze tuto malou pomůcku kreativně využít. Možná vás ani nenapadne, jak nesmírně užitečná je kvalitní permanentní lepicí páska.

1 Zlomený nehet

Každá dáma si uvědomuje, že zlomený nehet může zničit celkový dojem krásně nalakovaných rukou. Není třeba hned pilovat všechny nehty, protože tuto situaci můžete ještě zachránit. Stačí, když na spodní část zlomeného drápu nalepíte malý kousek lepicí pásky. Pokud použijete správnou pásku od renomovaného výrobce, můžete si být jisti, že do setmění nebo do příští návštěvy nehtového technika bude váš drápek stále vypadat dobře.

2 Rozbité sklo

Okamžik, kdy se naše nejmilejší sklo dostane do těsného kontaktu s dlaždicemi v kuchyni a promění se v jemný mák, není vůbec příjemný. Nestačí, že si rozbijete jednu z věcí blízkých vašemu srdci, ale navíc musíte řešit opravdu velký nepořádek. Je velmi důležité dbát na čistotu a pořádek ve vaší domácnosti. Zjistíte, že k seškrábání skleněných střepů budete muset použít lepicí pásku. Stačí ji přilepit na povrch se sklem a všechny nečistoty se okamžitě přilepí na lepivý povrch.

3 Past na brouky

Lepové pasti na škůdce a jiný hmyz jsou užitečné zejména během slunečného a jarního období, kdy se do našich interiérů dostávají stovky drobného hmyzu, který může být velmi nepříjemný. Pasti dostupné v obchodech jsou kromě lepicí vrstvy nasáklé látkami, které bohužel také vdechujeme. Taková domácí lepicí pomůcka na chyby je bez jakýchkoli vyumělkovaných prvků a funguje stejně funkčně.

Jak sami vidíte, pořízení správné kvality lepicí pásky může být v mnoha každodenních případech opravdu užitečné! Pořiďte si lepicí pásku nejvyšší kvality za atraktivní cenu ještě dnes.